REFERANSLAR

VOLKAN MÜLLER
JLL Turkey - COO/CFO

Actifit ile işbirliğimiz sayesinde maraton bizim için sadece o gün koşmaktan ibaret değil. Biz bunu tam bir iyi yaşam deneyimi olarak kurguladık. En azından 3-4 ay önce başlayan antremanlar, iyi yaşam ve beslenme seminerleri ile bu süreci desteklemeye çalışıyoruz. Sonuç itibariyle Maraton bizim için sadece Kasım ayında bir Pazar günü aktivitesi değil; bizim için iyi yaşamın özü.

DUYŞEN NAMLI
Roche Türkiye - Kurumsal İletişim Uzmanı

Yoğun geçen iş günleri, çalışanlara çok sık bir araya gelme fırsatı sunmuyor. Actifit ile çalışmalarımız sayesinde farklı departmanlardan çalışanlar birbirlerini daha iyi tanıdılar ve takım ruhu ile hareket etme fırsatı buldular.

CANSU GÜVENER
Allianz Worldwide Partners - Kurumsal İletişim Sorumlusu

Şirketimiz içinde ayrı bir marka oluştu. Ve bu marka sağlıklı yaşamak ve spor yapmakla ilgili bir akım başlattı. AGAFit adını verdiğimiz program sayesinde farklı bir aidiyet hissi oluştu. Şirketin kendi markasını güçlendirici bir iç marka yarattık, Actifit’inde desteği ile şirketimizin çalışanlarına verdiği değeri göstermesine yardımcı oldu.

DİNÇER KEÇECİ
HDI Sigorta - İnsan Kaynakları

Actifit’in düzenlediği Kızlar Sahada Futbol Turnuvası, çok farklı departmanlardan, çok farklı unvanlardaki kadın çalışanlarımızı bir çatı altında toplamamızı sağladı, bu çatı altında toplanan arkadaşlarımız tüm şirkete “takım nasıl olur”u gösterdiler, sadece maçlar ve antrenmanlarla değil her fırsatta takım olduğumuzu hissediyoruz.