Kişisel Verilerin Korunumu Kanunu

Onay butonuna basarak Actifit İyi Yaşam Danışmanım Programı'na dâhil olmuş ve Actifit tarafından gönderilecek ticari elektronik iletilere onay vermiş bulunmaktasınız. Tarafınıza gönderilecek e-postaların içeriği, beslenme bilgileri, hatırlatmalar, randevu saatleri ve benzeri bilgilerden oluşmaktadır.

Ayrıca; 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince, Actifit tarafından verilen hizmetler dâhilinde kullanılması kaydıyla; hizmetlerimizin Sözleşme’nin ve teknolojinin gereklerine uygun şekilde verilebilmesi, sunulan ürün ve hizmetlerin geliştirilebilmesi, müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçları doğrultusunda yeni ürün ve hizmetlerin sunulabilmesi vb. durumlar için kişisel veri ve bilgilerinizin tek başına ve/veya başka kişisel verilerle birleştirerek ticari olarak kullanılmak üzere toplanmasına, işlenmesine, 3. Kişilere aktarılmasına ve SMS, İnternet, mektup, telefon vb. kanallardan tarafınızla temasa geçilmesine süresiz olarak açık şekilde muvafakat etmiş bulunmaktasınız.

Her ne kadar, tarafımıza kişisel verilerinizin işlenmesi, 3. Şahıslarla paylaşılması ve yurtdışındaki sunucularda saklanması konusunda açık onay vermiş olsanız da; 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince; her zaman,

Dilediğiniz zaman bu e-postalarla ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve değişiklik yapma, ticari elektronik ileti almaktan vazgeçme hakkınız bulunmakta olup, yapacağınız yazılı bildirimle hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik ileti, SMS, İnternet, e-mail, mektup ve telefonla kendisiyle temasa geçilmesini ve gönderi yapılmasını sonlandırabilir/reddedebilirsiniz.

Bu kapsamda; açık rızanız ile paylaştığınız kişisel verilerinizin KVKK kapsamında  tarafımızca işlenmesi, aktarılmasına ve yurtdışındaki sunucularda saklanmasına devam edilmekte olup, yukarıda belirtilen haklarınıza ilişkin talepleriniz ile her türlü soru, görüş ve önerinizi info@actifit.com.tr adresine iletmenizi rica ederiz.

Actifit Spor ve Sağlık Hiz. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Adres: Nispetiye Cad. Peker Sok. Esen Apt. B Blok No:32/5  Beşiktaş/ İstanbul
Telefon: 0212 287 30 40
Eposta: info@actifit.com.tr
Mersis No: 5145234642843900