GERİ BLOG

ÖNCEKİ
YAZI

Şirketlerde yeni trend; koşu takımı!

Maraton, şirketler ve takım ruhu: muhteşem 3'lü!

Koşu yarışlarının arasında en çok sevdiğimiz etkinlik olan İstanbul Maratonu geldi çattı! Bu yıl 38.si düzenlenecek olan, kıtadan kıtaya koşulan tek maraton için bizi yine heyecan sardı. Geçtiğimiz yıl tam 130 şirket, çalışanları ile İstanbul Maratonu’ndaydı. Kimi şirketler bağış koşusu ile sosyal sorumluluk için koştu, kimi şirketler de koşu takımlarıyla takım ruhlarını güçlendirdi.

Peki koşu takımı kurmanın şirket içinde başka ne gibi faydaları var?

Her şeyin maalesef ki tamamen “duygusal” olduğu iş dünyasında şirketinizle bir koşu organizasyonuna katılmak tabii ki yapabileceğiniz en uygun fiyatlı etkinlik olacaktır. Çünkü koşmak için sadece bir spor ayakkabınızın olması yeterlidir!

Üstelik koşu ya da yürüyüş sporu en kapsayıcı sporlardan biridir, yani kadın-erkek olmanızın ya da yaşınızın pek bir önemi yoktur. Şirket içindeki herkes bu koşu etkinliğine zevkle katılabilir, bu sayede katılım sayısı en yüksek organizasyonlara imza atabilir, şirketçe eğlencenin ve sağlığın tadını çıkarabilirsiniz. Actifit’in de desteğiyle çalışanlarınızın çoğunu harekete geçirebilir, böyle projeleri sürdürerek onların daha sağlıklı ve fit olmalarını sağlayabilirsiniz.

Biz her sene olduğu gibi bu yıl da, şirket koşu takımı kurmanız ve büyütmeniz, koşu-yürüyüş konusunda bilinçlenmeniz, kayıt ve kit gibi koşu katılım süreçlerindeki tüm ihtiyaçlarınız için size bir tık kadar yakınız!

Siz de şirketçe hareket etmek, keyifle bu süreci yönetmek, hiç yorulmadan güzel bir şirket organizasyonu düzenlemek isterseniz bize bir mail atmanız yeterli! info@actifit.com.tr