GERİ BLOG

ÖNCEKİ
YAZI

Ofisin Anneleri İçin Etkinlikler!

Anneler Günü'nde ofisin süper anneleri için süper ötesi etkinlikler hazırladık. Klasik anneler günü hediyelerinden sıkıldıysanız bu etkinlikler tam size göre!

 

Anne-Çocuk Yogası: Biz çalışan annelere süper anneler diyoruz! Çünkü onlar hem iş hayatına hem evlerine hem de çocuklarına aynı anda süper bir güçle zaman ayırıyorlar. Şimdi hem anneler için hem de çocukları için biraz esneyip gevşeme vakti! Anne-çocuk yogasıyla anne ve çocuk arasındaki birlik ve güven duygusunu pekiştiriyor, ofisinizde keyifli bir etkinlik düzenliyoruz. Anneler gününe özel, günlük koşuşturmadan uzak hem şirketinizdeki anneleri hem de onların çocuklarını rahatlatan eğlenceli bir yoga etkinliğine var mısınız?

 

Anneler Günü Hediyesi: Ofiste Masaj: Ofisinizi süsleyeceğimiz mumların mistik havasıyla rahatlayacak, günlük işlerinizin stresinden bir gün de olsa uzaklaşacaksınız. Actifit omuzlarınızdaki ağrıları dindirecek harika bir masajı ofisinize getiriyor. Eminiz, bu masaja en çok ofisin anneleri sevinecek!

 

Anne & Çocuk Yemek Atölyesi: Çocukların anneleri ile vakit geçirmekten en çok keyif aldıkları yerlerden biri de şüphesiz ki mutfak! Anne-Çocuk yemek atölyemizde anneler çocuklarıyla birlikte sağlıklı tarifler hazırlarken çok eğlenecekler! Aynı zamanda hep birlikte çocukları sağlıklı beslenmeye odaklamış olacağız! 

 Birlikte Çapalıyoruz! Workshop: Annelerimizi çocuklarıyla birlikte Cumhuriyet Köyü'nde çok keyifli bir gün bekliyor. Sabah lezzetli, doğal bir bir kahvaltının ardından, eğlenceli ve öğretici mini bir eğitimle tarım dünyasının az bilinenlerini, sofralarımızı süsleyen besinlerin hikayesini konuşuyoruz. Üstelik aynı gün çocuklarınızla birlikte diktiğiniz fidelerin Temmuz-Ağustos aylarında olgunlaşacak hasatları da sizin olacak! Eminiz ki bu hasatlar unutulmaz bir anneler günü hediyesi olacak.

 Teraryum Atölyesi: Son zamanların en trend atölyelerinden biri olan Teraryumu çocuklarınızla birlikte yapmaya ne dersiniz? Kendi ellerinizle tasarladığınız teraryumlarınızdaki bitkilerin, günden güne büyümesini gözlemleyip çok keyifli zaman geçireceksiniz.  

Dans Ediyoruz!: Anneler Günü'nde hayata biraz mola verip kendimizi müziğin ritmine bırakıyoruz. Eğlenceli dans ekibinin kadın olmanın güzelliğini anlatan dans gösterisinin ardından katılmak isteyen annelerle kadın kadına muhteşem bir dans atölyesi düzenliyoruz