"

HAYALLERİMİZ

2020 yılına kadar kurumsal aktif yaşam projeleri ile 300 firmaya hizmet vererek ve en az 300.000 kişiyi harekete geçiren Türkiye’nin alanındaki en seçkin ve ilham veren firması olmak.

"

NEDEN ACTIFIT?

Spiritüel - Entellektüel - Finans- Kariyer- Duygusal - Fiziksel- Sosyal halka Sıklıkla koçluk süreçlerinin başında karşılaşılan bu değerlendirme aracını biz de Actifit olarak tüm projelerimizin ilk adımı olarak kullanıyoruz. İnanıyoruz ki insanlar sadece iyi uyuyarak ya da borçlarını iyi yöneterek mutlu olmazlar. İnsan mutluluğu katmanlı ve komplekstir. Şirket genelinde yaşam tekerleğinizde çalışanların nerelerde takıldığını görerek buna uygun projeler üretiyor ve çalışanlarınızın hayatında ölçülebilir fayda yaratıyoruz. Tek bir hizmeti değil; bu sayede gerçekten dönüşüm yaratacak size özel, sürdürülebilir ve benchmark olacak projeleri yaratıyoruz.

Gerçek dönüşüm için sürdürülebilirliğin olmazsa olmaz olduğuna inanıyoruz. Bu sebeple de tüm projelerimizi şirket kültürünü dönüştürmeye yönelik, uzun vadeli şekillendiriyoruz.

Tüm projelerimizde yatırım geri dönüşünün hesaplanmasını esas alıyoruz. Bu sebeple de tüm projelerimize hedef koyarak başlıyor ve bu hedefleri fark yaratacak şekilde tutturuyoruz.

Çok eğlenceli bir işi kurumsal yapılarda kurgulamanın gerektirdiği sorumluluğun bilincindeyiz. Bu nedenle de ancak organizasyon firmalarında karşınıza çıkacak bunaltıcı detaycılık ile sadece bir reklam ajansında bulabileceğiniz yaratıcılığı enerjimizle harmanlayarak çok özel bir fayda seti ile hizmet veriyoruz!

Bizim yazdıklarımızla yetinmeyin. Bir de müşterilerimizin ağzından bizi dinleyin;

Referanslar için tıklayınız.